Figurine
CG2015-4-308
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-308 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Iron |
| Description | Iron (?) figurine, standing. |
| Height | 3.5 cm |
| Length | 0.5 cm |
| Width | 1 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.