Metal Fragment
CG2015-4-304
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-304 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Metal |
| Description | Small metal fragment |
| Height | 1 cm |
| Length | 1 cm |
| Width | 1 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.