Fragment
CG2015-4-274
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-274 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Metal |
| Description | Thick metal fragment. |
| Height | 0.8 cm |
| Length | 5.5 cm |
| Width | 4.7 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.