Game
Fragment
CG2015-10-104
From: United States of America (uncertain)
Curatorial Section: Historic
| Object Number | CG2015-10-104 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | United States of America (uncertain) |
| Section | Historic |
| Materials | Wood |
| Description | Two square wooden rods. Dark in color. Severe water damage |
| Height | 0.8 cm |
| Length | 18.8 cm |
| Width | 0.8 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.