| Object Number | 12930 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Nicaragua |
| Culture Area | Central American |
| Section | American |
| Materials | Stone |
| Height | 4.5 cm |
| Length | 11.2 cm |
| Width | 7.2 cm |
| Credit Line | Gift of Mrs. E. A. P. de Guerrero, 1894 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.
