| Object Number | 2014-17-17 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | West Africa |
| Section | African |
| Materials | Copper Alloy |
| Description | very slight oxidation/corrosion |
| Height | 4.3 cm |
| Length | 17 cm |
| Width | 13.8 cm |
| Credit Line | Gift of David C. and Karina Rilling, 2014 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.



