| Object Number | 2014-17-16 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | West Africa |
| Section | African |
| Materials | Copper Alloy |
| Height | 4.5 cm |
| Length | 25 cm |
| Width | 17.2 cm |
| Credit Line | Gift of David C. and Karina Rilling, 2014 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.



