Metal Fragment
AF41.173
From: Zaire | Eastern Province | Belgian Congo
Curatorial Section: African
| Object Number | AF41.173 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Zaire | Eastern Province | Belgian Congo |
| Section | African |
| Materials | Metal |
| Description | strip of metal |
| Height | 1.5 cm |
| Length | 9 cm |
| Width | 7.2 cm |
| Credit Line | Purchased from W. H. Leslie, 1905 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


