Medicine Packet
AF41.106
From: Zaire | Eastern Province | Belgian Congo
Curatorial Section: African
| Object Number | AF41.106 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Zaire | Eastern Province | Belgian Congo |
| Section | African |
| Description | bundled packet |
| Height | 2.2 cm |
| Length | 6.7 cm |
| Width | 3.2 cm |
| Credit Line | Purchased from W. H. Leslie, 1905 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.

