| Object Number | E16033 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Linen | Plaster | Pigment |
| Description | Fragment of cartonnage; panel. |
| Height | 0.16 cm |
| Length | 22.22 cm |
| Width | 9.53 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.



