Bell
SA2503
From: Peru
Curatorial Section: American
| Object Number | SA2503 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Peru |
| Culture Area | Andean |
| Section | American |
| Materials | Silver |
| Height | 3.81 cm |
| Length | 4.13 cm |
| Width | 1.75 cm |
| Credit Line | Gift of Mrs. Randolph Clay, 1913 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.