| Object Number | E15612B |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Description | Possibly gilded with figures. |
| Height | 0.32 cm |
| Length | 2.86 cm |
| Width | 2.22 cm |
| Credit Line | Bequest of Maxwell Sommerville, 1904 |
| Other Number | AM 037 - Field No SF |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.

