| Object Number | 29-112-924 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | American |
| Materials | Argillite |
| Description | Reddish. Quadrangular chipped with neatly worked edges. |
| Height | 2.5 cm |
| Length | 10.2 cm |
| Width | 7.4 cm |
| Credit Line | Received from various sources, pre-1929 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


