| Object Number | 29-112-923 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | American |
| Materials | Argillite |
| Description | Grey. Quadrangular chipped with neatly worked edges. |
| Height | 2 cm |
| Length | 9.5 cm |
| Width | 7.3 cm |
| Credit Line | Received from various sources, pre-1929 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


