| Object Number | L-55-272 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Wood |
| Height | 3.2 cm |
| Length | 19.5 cm |
| Width | 6.3 cm |
| Other Number | 04-480 - Philadelphia Museum of Art Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.




