Fragment
37-20-10.2
From: Mediterranean
Curatorial Section: Mediterranean
| Object Number | 37-20-10.2 |
| Current Location | Collections Storage |
| Culture | Roman |
| Provenience | Mediterranean |
| Section | Mediterranean |
| Materials | Stone |
| Height | 2.6 cm |
| Length | 1.4 cm |
| Width | 1 cm |
| Credit Line | Gift of Charles F. Jayne, 1937 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.



