| Object Number | CG98-2-18 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | American |
| Materials | Ceramic |
| Description | light colored |
| Length | 5.4 cm |
| Width | 3.8 cm |
| Thickness | 1.2 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.
| Object Number | CG98-2-18 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | American |
| Materials | Ceramic |
| Description | light colored |
| Length | 5.4 cm |
| Width | 3.8 cm |
| Thickness | 1.2 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.