| Object Number | 65-34-2 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Period | Roman Period |
| Section | Egyptian |
| Materials | Limestone |
| Height | 31.4 cm |
| Width | 36.2 cm |
| Depth | 5.9 cm |
| Credit Line | Purchased from World Antiquities Ltd., 1965 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.




