| Object Number | L-29-177 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Ceramic |
| Height | 7.62 cm |
| Length | 3.81 cm |
| Width | 2.54 cm |
| Other Number | 1929-6-363 - Philadelphia Museum of Art Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.




