| Object Number | 2003-82-111 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | West Africa |
| Section | African |
| Materials | Hide | Wood |
| Description | hide quiver w/ 32 wooden arrows. |
| Height | 2.5 cm |
| Length | 46.5 cm |
| Width | 6 cm |
| Credit Line | Gift of the Philadelphia Commercial Museum (also known as the Philadelphia Civic Center Museum), Philadelphia, Pennsylvania, 2003 |
| Other Number | 1900.1.2190 - Other Number | 118 - Other Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


