| Object Number | CG2004-3-2 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Pacific Islands |
| Section | Oceanian |
| Description | Long, thick: one face flat, other convex. |
| Length | 19 cm |
| Width | 6.5 cm |
| Thickness | 4 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.
