| Object Number | 12147A |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Italy | Perugia |
| Section | European |
| Materials | Stone (uncertain) |
| Description | Arrowhead (1 of 9) |
| Length | 2.8 cm |
| Width | 2 cm |
| Credit Line | Deposited by R. Stewart Culin, 1893 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.


