| Object Number | 29-191-241.16 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | China |
| Section | Asian |
| Materials | Wood |
| Length | 36 cm |
| Width | 30 cm |
| Credit Line | Received from various sources, pre-1929 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.
| Object Number | 29-191-241.16 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | China |
| Section | Asian |
| Materials | Wood |
| Length | 36 cm |
| Width | 30 cm |
| Credit Line | Received from various sources, pre-1929 |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.