Sherd
CG98-2-19.52
Curatorial Section: American
| Object Number | CG98-2-19.52 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | American |
| Materials | Ceramic |
| Description | Striated Sherd |
| Length | 4.2 cm |
| Width | 5.6 cm |
| Thickness | 0.6 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.