| Object Number | MS3183 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Italy |
| Section | Mediterranean |
| Materials | Ceramic |
| Description | Common brown pottery. |
| Height | 8.57 cm |
| Width | 7.94 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.
| Object Number | MS3183 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Italy |
| Section | Mediterranean |
| Materials | Ceramic |
| Description | Common brown pottery. |
| Height | 8.57 cm |
| Width | 7.94 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.