Sherd
CG98-2-19.49
Curatorial Section: American
| Object Number | CG98-2-19.49 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | American |
| Materials | Ceramic |
| Description | Striated Sherd |
| Length | 2.3 cm |
| Width | 2.6 cm |
| Thickness | 0.4 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.