| Object Number | CG920708-8439 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Solomon Islands |
| Section | Oceanian |
| Materials | Stone |
| Description | Flint. |
| Length | 6 cm |
| Width | 4.2 cm |
| Thickness | 0.9 cm |
| Other Number | E3 - Field Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.
