| Object Number | MS2104 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Italy |
| Section | Mediterranean |
| Materials | Ceramic |
| Description | With handle. "ASAVCV" on bottom. |
| Height | 3.3 cm |
| Length | 9.2 cm |
| Outside Diameter | 6.7 cm |
| Other Number | 1232 - Stevenson Etruscan Series Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.




