| Object Number | MS2094 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Italy |
| Section | Mediterranean |
| Materials | Ceramic |
| Description | With handle. Fish in relief. Name on bottom of lamp. |
| Height | 4 cm |
| Length | 9.5 cm |
| Outside Diameter | 6.5 cm |
| Other Number | 1232 - Stevenson Etruscan Series Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.




