Unidentified Object
CG2017-3-51.36
Curatorial Section: Oceanian
| Object Number | CG2017-3-51.36 |
| Current Location | Collections Storage |
| Section | Oceanian |
| Materials | Metal |
| Description | Thick round piece of convex-concave metal (iron?) with two points. |
| Length | 5.5 cm |
| Width | 3.7 cm |
| Thickness | 0.7 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.