Figurine
CG2015-4-310
From: Egypt
Curatorial Section: Egyptian
| Object Number | CG2015-4-310 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Egypt |
| Section | Egyptian |
| Materials | Copper |
| Description | Copper, standing. |
| Height | 3 cm |
| Length | 0.75 cm |
| Width | 0.25 cm |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.