| Object Number | MS2118 |
| Current Location | Collections Storage |
| Provenience | Italy |
| Section | Mediterranean |
| Materials | Ceramic |
| Description | Figure in relief. |
| Height | 3.6 cm |
| Width | 13.8 cm |
| Outside Diameter | 9.8 cm |
| Other Number | 1232 - Stevenson Etruscan Series Number |
Report problems and issues to digitalmedia@pennmuseum.org.



